Музичні керівники

Світла Ольга Анатоліївна.

Досвід роботи 29 років. Неодноразово приймала участь з дітьми в міських конкурсах «Чарівна квітка» та «Панночка», де займали призові місця. Веде гурток «Співаночка», завдяки якому відкриває нові таланти дітей.

"Учитель не той, хто вчить, а той, у кого вчаться"


Химич Ніна Вікторівна

Молодий спеціаліст. Є керівником хореографічного гуртка. Приймає активну участь у житті дошкільного навчального закладу.

"Музичне заняття для дітей - це чарівна подорож в країну Музики, яка має бути веселою, пізнавальною, творчою і яскравою."


Блажевська Тетяна Василівна.

Досвід роботи - 18 років, має І кваліфікаційну категорію.

Музичне виховання - впровадження новітньої технології вченого Л. В. Віноградова «Елементарне музикування», яка дає дитині розкритися як особистості, творчо проявити себе, та граючись опанувати основи музичної грамоти.

"Сенс життя - це відчути і пережити якомога більше! Робити те, що задумав! Бути самим собою! Щирим і чесним!"


Вихователі

Рябоконь Катерина Петрівна.

Досвід роботи - 18 років. Активна,ініціативна, творча. Їй притаманна любов до дітей, яка включає в себе чуйне, доброзичливе і терпляче ставлення до них.

"Педагогічна діяльність визначається передусім високими моральними якостями, відповідальністю за долю дітей, їх виховання, навчання та розвиток. "


Стромило Анжела Степанівна.

Досвід роботи- 19 років. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії. Очолює профспілкову організацію ДНЗ. Бере активну участь в методичній роботі закладу, працює в тісній взаємодії з батьками та членами колективу.

Педагогічне кредо: "Любов до дітей, повага до особистості дитини, тендітне ставлення до її серця"


Малик Наталя Миколаївна.

Досвід роботи- 19 років. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії. Відзначається високою загальною культурою, моральними якостями, достатнім рівнем життєвої компетентності.

"Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини."


Сенченко Олена Дмитрівна

Досвід роботи- 6 років. Творча, талановита, здібна та наполеглива. Приймає активну участь у житті садочка та заходах міста.

"Хороший вихователь - це насамперед людина, яка любить дітей, знаходить радість у спілкуванні з ними, бере близько до серця дитячі радощі і прикрощі, ніколи не забуває, що й сам він був дитиною."


Шликова Наталя Анатоліївна.

Досвід роботи- 15 років. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії. Виявляє себе як грамотний, кваліфікований спеціаліст, приймає активну участь у методичних об'єднаннях міста, семінарах-практикумах, педагогічних радах. Є членом творчої групи та користується авторитетом серед батьків та колег.

"Дитина - ніжний паросток, який стане могутнім деревом. А доти цей паросток треба поливати добротою, любов'ю та щирістю."


Трегубова Клавдія Мойсеївна.

Досвід роботи- 33 роки. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії. Відповідальний, наполегливий педагог, старанно здійснює свої професійні обов'язки, творчо підходить до їх виконання. Використовує в роботі з дітьми інноваційні технології і методики. За час роботи виявила високий рівень загальної культури, толерантність у стосунках із членами колективу.

"У мене найприємніша турбота- в дитячі душі сіяти добро."


Бабій Ніна Олексіївна.

Педагогічний стаж роботи 29 років. Має педагогічне звання «Вихователь-методист». На високому рівні володіє всіма методиками навчання та виховання дітей дошкільного віку і грамотно використовує їх у своїй роботі. Користується високим авторитетом серед колег та батьків. Наполеглива, відповідальна у роботі.

"Дитина - це не посудина, яку потрібно заповнити, дитина - це факел, який треба запалити!"


Алісова Людмила Петрівна.

Досвід роботи- 15 років. Керівник гуртка «Казкова палітра».Творча та старанна. Нетрадиційно підходить до здійснення навчально-виховного процесу. Педагог емоційний, тактовний, доброзичливий та відвертий.

"Людина по своїй суті - художник, вона повсюди вносить в життя красу."


Назарук Тетяна Андріївна.

Досвід роботи- 5 років. Спеціальність - вихователь дітей дошкільного віку та практичний психолог. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії. Свої знання ефективно застосовує в навчально-виховній роботі з дітьми. Працює над вивченням позитивного передового досвіду Г.Я. Каменських «Фізичний розвиток дітей дошкільного віку».

"Розвивати дитину як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності."


Шоломицька Ольга Михайлівна.

Досвід роботи- 16 років. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії. Приймає активну участь у житті дошкільного закладу та міста. Має достатні знання у роботі з дітьми, її вихованці характеризуються мовленнєвою компетентністю, володіють навичками логічного та креативного мислення.

"Формувати в дітей розуміння цілісності реального світу в його різноманітних проявах."


Цилюрик Наталія Юріївна.

Досвід роботи- 4 роки. Є активним учасником міських методоб'єднань та всіх заходів, які проходять в рамках закладу. Творча, ініціативна, користується повагою та авторитетом серед батьків та колег.

"Багато справ, які ми маємо виконати, можуть зачекати... Дитина - не може, тому що саме зараз час її формування... Дитині не можемо сказати "Завтра", дитині належить сьогодні..."


Каменських Галина Явдокимівна.

На посаді вихователя працює 26 років. За час роботи виявила високий рівень загальної культури, педагогічну майстерність, методичну компетентність, толерантність у стосунках із членами колективу. Поглиблено працює над проблемами «Фізкультурно-оздоровча робота з дітьми»(нетрадиційні методи). Матеріали узагальнила у навчально-методичному посібнику «Джерела здоров'я». Активно впроваджує в роботу з дітьми інноваційні технології та методики. Як результат, її вихованці володіють високим рівнем знань, умінь і навичок. У 2004 і 2009 роках була нагороджена грамотою управління освіти Вінницької міської ради.


Пархоменко Тамара Віталіївна.

Досвід роботи- 18 років. Творчо підходить до навчально-виховного процесу, використовує в роботі з дітьми інноваційні технології та методики. Є керівником гуртка «Дивосвіт», працює за теорією естетико-екологічного виховання Г.С. Тарасенко. Розвиває в дітей емоційно-ціннісне ставлення до природи довкілля.

"Природа - вічний взірець мистецтва,
а найвеличніший предмет у природі - людина"

С. Лем.


Подзігун Олена Миколаївна.

Досвід роботи- 11 років. Вносить свій внесок у культуру особистості, намагається створити своєрідний ансамбль якостей, що характеризуватимуть змістове, духовно-ціннісне наповнення життя людини.

"Виховання має бути спроможним зробити і тіло, і душу найчудовішими та найкращими."


Козак Ольга Валентинівна.

Досвід роботи- 6 років. Відповідальна, креативна, толерантна , вимоглива до себе та до інших. Вдало налагоджена робота з батьками та педагогічним колективом.

Педагогічне кредо:
«Метеорит падає згораючи
Я прагну горіти якнайдовше - без падіння»


Зять Наталія Вікторівна.

Досвід роботи- 10 років. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії. Користується повагою батьків, авторитетом серед дітей та взірцем для наслідування.

"Володію сучасним навчально - виховним підходом, маю на меті здійснювати збалансований розвиток дитини..."


Волошина Світлана Вікторівна.

Досвід роботи- 6 років. Захоплюється українською ручною вишивкою. Має цікаві роботи, які відображають культуру та побут рідного краю. Прагне щодня прививати дітям національну культуру: український фольклор, культові традиції та інші естетичні цінності, виховати та розвинути творчу особистість.

"Без любові з дітьми працювати не можна - діти відчувають, коли їх люблять"


Дікало Наталія Михайлівна

Досвід роботи- 2 роки. Молодий спеціаліст. Закінчила Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж у 2009 році. У своїй роботі використовує різноманітні нестандартні підходи до виховання та навчання дітей дошкільного віку.

"Доторкнутися розумом і серцем до кожної дитини, вселити в неї віру та успіх!"


Вагенлейтнер Ірина Андріївна

Досвід роботи- 3 роки. Молодий спеціаліст.Чуйна, порядна, щира до дітей. Користується повагою серед батьків вихованців садочка.

В своїй роботі керується гаслом: "Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!"

 

Радзецька Наталія Василівна

Досвід роботи- 10 років. Працює з дітьми раннього віку. В своїй роботі використовує методику Е. Шийко. Прагне досягти високого розвитку та творчих здібностей у дітей.

"Візьми любов і неси її цілому світові!"


Янкович Тетяна Андріївна

Досвід роботи- 3 роки. Молодий спеціаліст. Працює з дітьми раннього віку за методикою М.Монтессорі.

"Обравши професію вихователя, я прагну щоб з Божою допомогою пробудити в душі кожної дитини почуття і переживання, що виховують у дитині справжню людину."


Щетинська Наталія Василівна

Досвід роботи- 7 років. Займає активну життєву позицію педагога. З дитинства мріяла стати вихователем, тому що впевнена : "Педагогами не стають, ними нарождуються"

"Із безлічі професій на Землі, які вже є, яких ще будуть вчити, - є головна, як віщий, сущий, хліб. І назва цій професій - УЧИТЕЛЬ."

Ні! Не білою дошкою є душа дитини, а деревом у зерні, людиною у можливості. Хоч яке старе порівняння вихователя із садівником, але воно глибоко правильне, і ми й собі скористаємося ним. Так, дитина — це молодий, блідо-зелений паросток, який ледь визирнув із свого зерна; а вихователь — це садівник, який доглядає й вирощує цей паросток.

Г. Бєлінський