Історія закладу

Політ в життя... У вихователів дошкільного навчального закладу № 72            « Журавлик»  м. Вінниці - він випромінюється золотими ключами. Одні прилітають дзвінкоголосою малечею, інші, у віці 6-ти років, назавжди покидають гніздечко та вступають у шкільне життя.

1 жовтня  1979 року відкрився дошкільний навчальний заклад, який був  підпорядкований заводу   « Маяк». На той час у садочку функціонувало 12 груп, які відвідували діти працівників заводу. Згодом приміщення дошкільного закладу орендувала приватна школа « Гармонія». В її користування  було передано 7 груп.

В 1998 році завідуючою дошкільним навчальним закладом призначено молодого, енергійного педагога Волкову Наталію Іванівну, яка і сьогодні очолює колектив дитячого садка. Завдяки її наполегливості, енергійності, працелюбності, творчого підходу до вирішення будь-яких важливих питань садочок відновив функціонування 9 груп. Через деякий час почали працювати ще 3 групи, оздоровчого напрямку для дітей з вадами дихальних шляхів.

Сьогодні це сучасний дошкільний заклад серед мальовничої природи Поділля у барвистому куточку Вінниці ,де   працює висококваліфікований, згуртований, дружній колектив, що налічує 63 працівники, які забезпечують всі умови для гармонійного розвитку дитини у сучасному суспільстві.