Робота гуртків забезпечена авторськими програмами, інноваційними методиками та планами роботи:

«Веселі музиканти» - автор Л.В.Виноградов «Елементарне музикування»

«Творча студія»- автор Н.Коппалова «Гурткова робота з аплікації та орігамі»

«Дивосвіт природи»- « Технологія естетико - екологічного виховання» Г.С.Тарасенко

«Вчимося англійської мови»- автор Т. Шкваріна «Англійська мова для дітей дошкільного віку»

«Маленькі артисти»- упорядник Л.А. Шик («Впевнений старт»)

«Казкова палітра»- автор Л.Ликова «Кольорові долоньки», Л.Шульга «Розвиток творчих здібностейі в дітей дошкільного віку

«Рідний край»- автори: Кононенко П.П., Касян Л.Г., Семенюченко О.В. «Українотворець»

«Малятко-здоров'ятко»- автор М.М.Єфименко «Театр фізичного виховання», автор-упорядник Г.Я.Каменських (особистий досвід роботи)

«Хореографічний»- Театр./ А.Г.Божко, М.В.Вєліт, І.В.Валуйко, В.М.Дущенко, В.О.Камін, Л.М.Крюкова, Т.Л.Кузьміна, Н.С.Масляк, Н.М.Петлицька, Л.Л.Сивоконь, А.П.Тараканова, Л.Ю.Цвєткова. Видавництво Суми ТОВ "АНТЕЙ", 2005.