Волкова Наталя Іванівна

Досягнення закладу

 

 

Педагогічний, батьківський та дитячий колективи щорічно отримують винагороди за активну участь у житті міста. Як наслідок цього, у 2009 році дитячий колектив був визнаний переможцем міського конкурсу                                 « Великодні дзвони».

 

   Завдяки добрій фізичній підготовці, вихованці закладу є активними учасниками Малих Олімпійських ігор: у 2009 та  2010 роках отримали подяки за зайняте II місце в V Малих Олімпійських іграх.  

Переможцем міського конкурсу новорічних композицій «Зимова феєрія» у номінації індивідуальна робота  визнаний у 2010 році Гаврилюк Андрій.

 

  Вінницька міська рада неодноразово нагороджувала почесними грамотами і  подяками колектив та  завідуючу Волкову Наталію Іванівну  за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок колективу навчального закладу у справу навчання і виховання підростаючого покоління, активну участь у суспільному житті міста.

 

   Також Волкова Наталя Іванівна у 2010 році зайняла IV місце за участь у конкурсі « Вінницький рейтинг керівників-жінок».

 

   Управлінням освіти Вінницької міської ради  колектив нагороджено призовим місцем за успіхи в роботі навчального закладу системи дошкільної освіти, підвищення його іміджу, забезпечення громадськості міста інформацією про реалізацію нових освітніх програм, створення унікальних умов в закладі, досягнення педагогів, участь в масштабних проектах, успіхи вихованців, створення реклами та зайняте I місце в конкурсі- презентації                                  « Сучасний навчальний заклад».

 

    Трудовому та батьківському колективам Вінницька міська рода та її виконавчий комітет висловили подяку  за зайняте II місце в міському огляді-конкурсі  по підготовці закладу до 2010- 2011 н.р. та значний внесок у зміцнення навчально – матеріальної бази.

    2011-2012 навчальний рік - 1 місце у створенні належних умов для повноцінного розвитку, навчання, виховання дітей та належну підготовку до навчального року.

Досягнення. Фото

 

Досягнення. Фото

 

Досягнення. Фото

     І на досягнутому колектив не зупиняється, попереду багато звершень, сподівань та мрій...